| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor.
Eu de felul meu am o genetică cât de cât bunā la corp, adică fac sală de câțiva ani buni dar ce vreau să spun este că nu sunt o persoană căreia să i se vadă venele, adică sunt mai pufos probabil asa este geneticul meu.
Ce vreau sa vă întreb este că neapărat trebuie să se vadă venele la braț, mă refer la cei care fac sală?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am o genetică cât de cât bunā la corp"

de ce ai schimba asta, doar ca să se vadă vena cephalic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adică dacă este neapărat? Cum să fie neapărat? Nu există astfel de reguli. Nu înțeleg la ce te-ai gândit laughing