| UnVarLegendar a întrebat:

Salut.Vreau sa cresc in masa muscular. Ma gandeam la sacul de box. Este ok? Sa dau in el pana il iau fulgii pe sus.Este o optiune buna? Specific am varsta de 15 ani si fac workout de 3 ani.

4 răspunsuri:
| seularts a răspuns:

De ce ai umplec un sac de box cu fulgi? Barbatii adevarati l-ar umple cu nisip si pietre ca sa simta ceva cand il mangaie cu capul!

| raMLesS a răspuns (pentru seularts):

Cu pietre cica rolling on the floor).
N-ai nici o treaba cu box-ul... sau cum sportul in general.

| Em1y a răspuns:

"Sa dau în el pana îl iau fulgii de sus" mda. Te și vad cum ramai fără aer după 2 minute de intensitate laughing. Baga te pe sala, e cea mai buna metoda de creștere a masei musculare, dar mai întâi Documentează te de alimentație, plan de antrenament.

Ridicarea de greutăți ajuta dupa parerea mea mai mult.