| Merishoor a întrebat:

Salut vreau sa imi fac abdomenul cu patratele si am par pe burta imi sta bine?

7 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Cum crezi ca iti sta mai bine, fara par si cu burta sau cu abdomen dar cu putin par?

| DimLight a răspuns:

Fa patratele apoi uita-te la el laughing.te tunzi daca ai prea mult par cu un trimmer

| GeorgianaEuu a răspuns:

Pai depinde cat de mult par ai si daca se vede foarte tare...Insa daca tu te simti bine in pielea ta, nu conteaza cum arati!

| Sahashi a răspuns:

Eu zic sa faci intai patratele sa arate corpul tau bine si sa te simti bine in el si dupa ii faci o inspectie in genul a ca nu-mi place parul de pe piept sau de pe burta dar dupa ce incepi sa il "iei jos" o sa apara din ce in ce mai des. ar fi bine sa te duci la salon pentru asta

| daddy001 a răspuns:

Ar fi genial sa iti faci patratele din parul' de pe burta!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru daddy001):

Esti mortal...Nu mai pot de rasrolling on the floor)))))

| Adrysuper a răspuns:

Clar ca da! SUPER sta
DAI FUNDA?