| c3rveza a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala si nu stiu ce program sa imi fac avand in vedere ca lucrez in felul urmator :
4 zile munca -5 zile liber
apoi
5 zile munca -4 zile liber.

Ce program imi recomandati avand in vedere ca am ture de 12 ore si nu pot merge la sala in aceeasi zi ( poate doar in ultima zi de munca din cele 4 sau 5 )
Stiu ca nu e ok sa faci pauza mai mare de 1 zi! Funda! ty

3 răspunsuri:
| Jambooja a răspuns:

E in regula sa faci pauza mai mare de o zi. Sunt persoane care dupa un antrenament au nevoie chiar si de 3 zile sa se refaca.

Eu o sa iti dau un link de la un alt user care a pus aproximativ aceeasi intrebare ca tine si i-am oferit un raspuns pe care ti-l pot oferi si tie si te duci cand ai timp respectand ordinea.

http://www.tpu.ro/......-proteine/

| c3rveza explică (pentru Jambooja):

Salut Jambooja! Multumesc pentru interes, dar nu prea mi-ai fost de folos. nici aici nici pe link-ul anterior...

| c3rveza explică:

.