| marianpurdea a întrebat:

Salutare, am antrenament astazi la 4 jum la fotbal si la 9 plec la sala.
Ce credeti, antrenamentul la fotbal e posibil sa-mi strice antrenamentu la sala? Fac umeri si abdomen

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate sa influenteze sau nu poate, nu cunosc forma ta!
iti dau un exemplu pentru mine actual este mult sa fac 2 ore de sala cu mici pauze, in trecut faceam 2 ore fara pauza! deci este in functie de nivelul tau actual!
o amica de-a mea, care este antrenoare de fitness de multa vreme, face minim 6 ore de sport pe zi cu "elevii" ei in diferite ture! deci ea poate!
ce vreau sa zic cu asta? este in functie de capacitatea ta, si tu ar trebui sa iti cunosti nivelul!

| darrio2007 a răspuns:

Doar tu poti sti asta, in functie de efortul depus.

| AnastasiaK a răspuns:

Pentru performanță sau nivel înalt, există cărți scrise pentru planificarea antrenamentelor și la un sportiv bun, n-au ce să caute niciodată în forma asta. Dar e ok, nu e cazul tău. You can do whatever you want. Pentru non-sportivi nu există aceste reguli, faci ce vrei atât cât poți.

| Lupică27 a răspuns:

Ne intrebi pe noi ce depinde de organismul tau, tu te cunosti nu noi.