| Eron a întrebat:

De doua saptamani m-am hotarat sa nu mai mananc seara(si am pus si in practica) pentru a mai slabi. Avand in vedere ca am 17 ani, poate sa ma afecteze in vreun fel? Eu ma gandesc ca nu este nici o problema atata timp cat am "rezervele" de energie pe tot corpul.Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Nu e prea bine...manca dar putin sau nu manca mancaruri care se manca dupa-amiaza, daca chiar nu vrei manca doar cateva fructe.Stii cum se spune "Pentru o viata sanatoasa respecta mesele zilei"(sau cum era)

| D3vilAngel a răspuns:

Nu zice nimeni ca nu e voie sa nu mananci seara ca sa slabesti.Dar nu pizza, cartofii sau chesti cu grasimi. Poti manca o paine prajita cu ceva un ceai o salata (cu dedoate), iaurt.
Sper ca te-am ajutat Funda?

| DarkEyesR a răspuns:

Fa sport si manaca fructe si bea apa si nu se intampla nimic!

| Cosmin86 a răspuns (pentru DarkEyesR):

Fructele au zahar si fermenteaza