| mikiela a întrebat:

Imi puteti recomanda un program de exercitii fizice pentru acasa pe care l-ati urmat si a dat rezulate intr-un timp scurt? as prefera filmulete.multumesc

8 răspunsuri:
| Darkguy a răspuns:

Abdomene,flotari,genoflexiuni, daca ai putea sa faci gantere ar fi si mai bine.

| laura81 a răspuns:

Mie astea imi plac cel mai mult: http://ideipentrufemei.blogspot.ro/......pe-zi.html

| Mandy693 a răspuns:

Tae bo gasesti pe youtube destule exercitii tae bo care chiar da rezultate

| Phantom933 a răspuns:

Cauta pe site-ul lui Doctor Oz a si fost o emisiune dedicata pentru acest lucru, pentru a scapa de "pernutele"de la picioare si de burta.

| AlexAtanasiu a răspuns:

In fiecare dimineata 10 foltari 10 tractiuni 10 genoflectiuni si 20 abdomene

| anonimus99uu999 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/passion4profession/videos?view=0
Aici sunt filmuletele in care se lucreaza aproape toate grupele de muschi. Alegi ce te intereseaza >:D< Bafta :)