| Fly2Sky a întrebat:

Salutare LUME! Intrebarea este urmatoarea : cum imi pot dezvolta viteza de alergare? De multe ori joc cu prietenii mei hotii si bardistii.Cand fug de cineva sau fug eu dupa cineva alerg repede, iar la un moment dat obosesc si incetinesc.Am 11 ani 34 de kilograme si 1, 40 metri.Vreau sa ma ajutati sa-mi dezvolt viteza de alergare. Fundita + Vot!

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Faci zilnic ture de cate 500-1000m. Si din ce in ce mai mult. Asa te inveti sa alergi si mai repede si mai mult.

| Ceau a răspuns (pentru Rakanishuu):

Ai mare dreptate Sweet! I've just received my free Riot Points!

>> FreeRiotPoints.me

| Rakanishuu a răspuns (pentru Ceau):

Ăăăăăă...

| Fly2Sky explică (pentru Rakanishuu):

Mersi.Acum alerg cate 30 minute pe zi si incep sa ma dezvolt funda!

| Rakanishuu a răspuns (pentru Fly2Sky):

N-ai pentru ce. Ma bucur ca te-am putut ajuta.

5 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Alearga mai des te vei obisnui.