| MonsterElectric a întrebat:

Se termina scoala si ma gandeam sa fac un sport toata vara. Vreau sa slabesc ce imi sugerati? Ma gandeam la tenis

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic să faci înnot deoarece e sport care îl poţi practica doar vara (exceptând bazinele). Sau, dacă ai timp suficient, le poţi practica pe amândouă.

| aly a răspuns:

Tenisul e un sport costisitor dar si foarte frumos.Dar daca vrei sa slabesti iti recomand inotul.

Răspuns utilizator avertizat
| mariaalessandra a răspuns:

Tenisul este o idee buna. Dar poti face atletism sau volei.Nu uita sa insotesti sportul ca mancare sanatoasa!

| Skrillex2000 a răspuns:

Tenisul te va ajuta sa slabesti, dar nu prea mult.Eu iti recomand innotul.Acest sport te ajuta sa slabesti cel mai repede si iti dezvolta si corpul in acelasi timp.Eu practic innot de 3 ani si am slabit 30 kg si am si muschi.

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns (pentru Skrillex2000):

Dar innotul nu iti face umerii mari?

| SavaSava a răspuns:

Innotul