| IoanaIonuca a întrebat:

Sunt ceva instructori de fitness pe aici? (Sau persoane care merg la sala) As avea nevoie de un atrenament pentru picioare si fund. Azi am facut eu, nu a fost aici antrenorul si mi se pare ca le-am cam amestecat (nu e al meu antrenorul, e al salii si ma mai ajuta, dar mi-e rusine oricum sa-l tot intreb de fiecare data)

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie rusine. Mergind la sala presupun ca platesti, iar in costul salii intra si indicatiile antrenorului. Altfel, el de ce mai este acolo?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru cristi202):

Nu si daca e PT (antrenor personal, unde pe langa abonamentul la sala il vei plati si pe el daca vrei sa te asiste, sa te antreneze, sa-ti faca planuri alimentare, programe de antrenament etc. Iar ca raspuns ai N variante: genuflexiuni- fandari-squaturi, flexii la aparat si presa. Nu uita de gambe.

| cristi202 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Nu era vorba de antrenor personal, ea spune clar ca e antrenorul salii.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ti-ar fi rusine sa intrebi, daca omul ala este angajat tocmai sa-ti dea acele sfaturi

| chivariadrian a răspuns:

Poftim antrenamentul. Genoflexiuni 5 serii 6-8 repetari, flexii la aparat 4 serii 8-10 repetari, fandari cu gantere in mana 4 serii 10 repetari pe picior, presa orizontala 4 serii 8-10 repetari. Spor

| IoanaIonuca explică (pentru chivariadrian):

Atat? Ce putin. Mersi