| Mii_Ca_1990 a întrebat:

TPU, daca fac bicicleta ma ajuta sa am picioare (coapse mai ales) slabe? Dar fac si ex. pentru fund sa il am putin mai mare dar sa nu pun la coapse mușchi. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Pikabu19 a răspuns:

Deci bicicleta e chiar foarte buna si pentru picioare si pentru abdomen pentru ca se ard multe calorii. daca faci in fiecare zi ar fi excelent. Genoflexiunile sunt foarte bune pentru fund, stai linistita n-o sa ai muschi de culturist pe picioarelaughing. Se vor dezvolta muschii, dar atata timp cat nu faci cu greutati n-ai cum sa-ti creasca muschii peste noapte. In ani buni de exercitii cu greutati se dezvolta muschii mai mult.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sex!

| darrio2007 a răspuns:

Ai niste cerinte cam ciudate.Ai sa pui muschi la coapse.La fund mai putin.