| Culturism69 a întrebat:

Unde as putea gasi : "Metru de Croitorie"?
Am cautat prin Auchan, Kaufland dar n-am gasit.
Am postat la Sport pentru ca imi trebuie pentru Culturism.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

La orice mercerie.Cumpara doua, sunt slabe calitativ, se rup repede.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La o mercerie.

| johnyxus a răspuns:

Cauta pe okazii sau tocmai.ro

| lăngătinemereu a răspuns:

Sunt la magazinele unde sunt ate, papiote materiale pentru haine daca stai in Iasi este in moldova Mall la et 4 langa china style

| Dreezy a răspuns:

Ai putea sa cauti online si sa iti comanzi prin posta. eu asa imi fac toate cumparaturile, e mult mai comod.

| Culturism69 explică (pentru Dreezy):

Este o idee buna dar gandeste-te ca metrul e 2 lei - 5 lei maxim si nu pot da comanda pe net pentru 5 lei laughing Cine stie + transportul 10-25 Lei e aiurea, ajungi pe la 15-30 Lei si nu prea merita.