| penthouse a întrebat:

Unde e mai usor sa pui masa musculara? (dau un exemplu bratele)
1) Brate fibrate (diametru 35cm)
2) Brate normale (diametru 35cm)

2 răspunsuri:
| OliverH a răspuns:

N-are sens intrebarea.Chiar nu poti sa compari. Depinde de fiecare, de genetic, alimentatie, antrenament etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand fa flotari si alearga iar mancarea sanatoasa te va ajuta foarte mult doarece mancand grasimi si dulciuri te vei ingrasa si nu va fi bine.si inca un secret mananca cate putina ciocolata cica te ajuta.dar fa flotari.cel mai impwinking:* fundabig grin