| SadBoyForever a întrebat:

Vor cuceri stelistii titlul si anul acesta?

Eu unul cred ca sunt noua forta din fotbalul romanesc dupa venirea lui reghe.

Cum comentati faptul ca stelistii sunt neinvinsi in acest sezon in prima divizie lucru nemaintalnit din 2008 cand dupa vreo 17 meciuri cfr termina turul neinvinsa, credeti ca vom avea niste campionate dominate de ros-albastri sau nu?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Sezonul acesta stelistii sunt neinvinsi si cel mai important lucru este ca sunt neinvinsi si cu doua meciuri mai putin jucate deci ei sunt favoritii numarul 1 la castigarea titlului

9 răspunsuri:
| Aditzu1988 a răspuns:

Ionut3905 si eu sunt stelist, dar neutrino are dreptate. De ce il faci pe om frustrat daca are o alta parere. Eu impartasesc aceeasi opinie ca a lui, deoarece Steaua joaca bine doar pentru campionatul intern. In Europa suntem zero.

| SadBoyForever explică (pentru Aditzu1988):

Sezonul acesta stelistii au participat in grupele ligii iar sezonul trecut au eliminat ajax si au invins chelsea iar daca stelistii erau praf cum spui nu mai participau zece sezoane consecutive in grupele cupelor europene, iti amintesc 2-0 cu valencia, 4-0 cu lens, 3-0 cu betis etc

| Aditzu1988 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Vorbim de sezonul in curs, nu dezgropam mortii. Citez "Vor cuceri stelistii titlul si anul acesta?" Nu stam si traim din amintiri. Toti care au un pic de experienta vad clar ca Steaua e in declin. Si ca sa vezi ca nu vorbim prostii, mai uite-te la rezultatele Stelei din amicale. Punctez inca o data. Sunt stelist, dar deasemeni nu sunt nici orb.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai auzit de Petrolul Ploiești? o.O

| SadBoyForever explică (pentru OnuOnulică):

Pai swansea vs petrolul 5-1 nu?

| neutrino a răspuns:

Titlul se pare ca va fi al lor, dar restul este exagerare.

| SadBoyForever explică (pentru neutrino):

Frustratule

| anonim_4396 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Sa iti fie rusine. Omul participa la intrebarea ta si tu il insulti? Si eu sint stelist dar trebuie sa recunosc ca Steaua e zero barat. Luam campionatul pentru ca celelalte echipe ori sint pline de ageamii, ori sint conduse de ageamii ori se joaca la pariuri in Asia. Reghe este cel mai norocos om dar ca antrenor e ca olaroiu, ala ce ne inebunize cu 0-0 ale lui si care o sa fie antrenorul nationalei curind. cit despre viitor. Sa iti fie rusine ca ai insultat pe cineva ce doar si-a spus parerea foarte politicos chiar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Campionatul ăsta probabil va fi câştigat tot de Steaua. Celelalte ce vor urma, numai dacă va rămâne tot Reghecampf antrenor.