| SadBoyForever a întrebat:

Ce credeti ca o sa se intample diseara la steaua - dinamo?
Eu cred ca vor invinge stelistii.

Voi credeti ca are dinamo vreo sansa din moment ce stelistii sunt lideri neinvinsi?

Credeti ca seria de meciuri fara infrangere inceputa in 2011 a stelistilor impotriva dinamovistilor o sa continue pana la sfarsitului anului tinand cont ca anul acesta vor mai fi 3 meciuri intre stelisti si dinamo, ma refer la cele doua meciuri din semifinale plus partia din toamna sezonului viitor?

10 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Va castiga Steaua, au un moral foarte bun, Dinamo e in scadere, dar daca vor juca cu ambitie dinamovistii vor scoate un egal
Pronostic, 2-0 Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că meciul ăsta va fi câştigat de Dinamo.

| SadBoyForever explică (pentru anonim_4396):

Sunt uimit de faptul ca tu care esti stelist ai facut un asemenea comentariu... oricum deja e 3-1 pentru stelisti :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru SadBoyForever):

5-2. Îmi place când mă înşel în felul ăsta. laughing

| sheamussheamus a răspuns:

Steaua va castiga sigur chiar daca au mai transferat niste jucatori stelistii sunt tot NEINVINSI! kiss I

| XeVoNY a răspuns:

Bate steaua, oricum e logic, dinamo inca nu are bani ca sa cumpere jucatori, dar are jucatori tineri care se pare ca vor ajunge foarte buni, oricum Forza Steauaa!
Si oricum, nu mai pune si tu intrebari care nu pot primi funda.

| SadBoyForever explică (pentru XeVoNY):

Eu pot acorda funda celui care are raspunsul potrivit

| SadBoyForever explică (pentru XeVoNY):

Nu te inteleg, ai spus 'forzza steaua'' dar la profil ai o infrangere a stelei cu dinamo care nici nu a avut loc vreodata, oricum de ce ai spus ''forta steaua'' din moment ce la profil ai o asemenea poza? Sincer chiar nu pricep

| Ionitza_Cosmyn_1999 a răspuns:

Eu cred ca bate Steaua

| Ionitza_Cosmyn_1999 a răspuns:

A batut Steaia cu 5-2 laughing