| TrabantTurbo a întrebat:

Vreau sa merg la sala de forta sa pun forta in brate, chestia e ca eu nu reusesc sa fac nici macar o flotare. Ce voi putea face la sala daca ma duc pentru ca nu stiu nimic ce se poate face acolo?
Daca e nevoie de dieta eu nu am bani ca am 18 ani si nu lucrez. Cum am spus, vreau doar sa am bratele mai mari pentru varsta mea

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu reusesc sa fac nici macar o flotare. Ce voi putea face la sala daca ...eu nu am bani"

incepe să lucrezi acasă cu greutatea propriului corp. Când ajungi la o serie de 20 flotări, du-te la sală. Până atunci, e pierdere de bani

| TFL007 a răspuns:

Sa te pui la punct cu alimentatia si pe urma sa mergi in sala, cauta un trainer in p l m, iti e asa greu sa faci asta? dai un ban da stie ala cum sa te puna la picioare

| florin926481f a răspuns:

La 18 ani daca nu poti sa faci o flotare ori esti foarte gras ori ai spaghete in loc de maini.

| TrabantTurbo explică (pentru florin926481f):

Sunt gras dar cu maini mici da.mi un sfat

| Ødegaard a răspuns:

Flotarile sunt un exercitiu destul de greu, nu sunt un indicator al performantei la sala. Plus ca la sala poti incepe cu greutati mici, dupa aceea maresti si tot asa. Daca nu stii, intrebi si tu pe cineva acolo. Bine, cred ca sunt inchise salile

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Antrenează-te acasă, până când reușești să faci ok flotările. Până atunci, nu are rost.

| TrabantTurbo explică:

Imi raspunde cineva va rog