| AvalohAlyn a întrebat:

Cum se numește știința și meseria care se ocupa cu studiul vieții după moarte? NDE etc
Adică cum e și ce face Raymond Moody.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică (pentru Zuzu1991):

Nu e nicio necromanție, eu mă refer la simplul fapt, acela de a îți plăcea să citești cărți despre viața după moarte și atât, dandu-ti speranță și atât.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Fac, katerinka man, doar katerinka tongue

| Nilsson a răspuns:

Ai grijă, că Saul care a practicat necromanția chemând spiritul lui Samuel, a fost lepădat de Dumnezeu.

| AvalohAlyn explică (pentru Nilsson):

Nu e nicio necromanție, eu mă refer la simplul fapt de a îți plăcea să citești cărți despre viața după moarte și atât, dandu-ti speranță și atât.