| asdfghjkl1290 a întrebat:

E usor dubios sa vorbesc chestii de genul dar acum cateva seri nu am putut adormi parca era ceva in pragul usii si se holba la mine, inchideam ochii si de fiecare data simteam ca parca se apropie mai tare si ii deschideam sa ma asigur ca nu e nimic laughing.La un moment dat am atipit si deodata m-am trezit instant somn deloc si inima imi batea mai incet si la picioare aici e faza interesanta o sfera goala parca era din apa dar neagra levita pur si simplu. M-am ridicat si m-am uitat atent sa nu uit ce am vazut, cateva secunde si a disparut instant. Dimineata cand m-am trezit exact am deschis ochii nu stiu daca pot explica si poate suna nebunesc rau de tot si nu ma fac inteles dar macar incerc laughing am avut o senzatie exact cand am deschis ochii ca si cand s-ar reconstrui ceea ce vad cat sunt treaz ca un fel de puzzle dar piesele au forma exacta ca a unui fagure de albine. Parca m-am trezit inainte sa se trezeasca realitatea. Totul a fost foarte rapid dar clar. Incerc sa ma exprim cumva sper ca am reusit. Intrebarea e : Ce a fost asta? Scuzati gramatica, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Halucinatii habar n-am poate ai innebunit, ori de la prea mare oboseala creierul a vrut sa te sperie sa mai dormi. Eu vedeam lucruri cand eram mic, aveam un televizor vechi in fata mea si cand il stingeam vedeam clar pe cineva in ecran care se uita la mine. Era foarte creepy si nu vr sa intru in detalii ca iar ma sperii happy

| asdfghjkl1290 explică (pentru Mirel4412):

Interesant raspuns, mai ales ultima parte. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Katsune a răspuns:

Nu imi dau seama... poate ai avut halucinații?

| MarlanuMarlanu a răspuns:

Imaginatia bogatawinking evita sa te uiti la filme horror. Ai timp sa le vizionezi cand vei crestewinking. Cred ca-ti va fi mai usor sa treci peste povestindu-i mame-i si tatalui tau. Daca ai un frate roaga-l sa doarma cu tine, teama va disparea te vei simti in siguranta sau poti dormi cu parintii pana ce totul va reveni la normal. Sper sa-ti fi fost de folos. Zi faina si nopti linistite;

| MarlanuMarlanu a răspuns:

Imaginatia bogata! Evita sa te uiti la filme horror. Ai timp sa le vizionezi cand vei creste. Cred ca-ti va fi mai usor sa treci peste povestindu-i mame-i si tatalui tau. Daca ai un frate roaga-l sa doarma cu tine, teama va disparea te vei simti in siguranta sau poti dormi cu parintii pana ce totul va reveni la normal. Sper sa-ti fi fost de folos. Zi faina si nopti linistite.