| EcstasyW a întrebat:

voi cum credeti ca va veni sfarsitul lumii? eu cred ca o sa ajungem toti sa ne furam uni pe alti o sa ne omoram ca sa furam de la celalalt asa cred voi?

Răspuns Câştigător
| Niros19 a răspuns:

Sfarsitul lumii este deja in desfasurare.Cine face asta? Noi ne omoram singuri planeta si din aceasta cauza o sa murim toti nu ca o sa cada nu stiu ce asteroid sau va cadea luna pe pamant.

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Sfarsitul lumii este un eveniment biblic.

| soupflood123 a răspuns:

Dacă te referi la sfârşitul lumii actuale, cu toate eşecurile ei, atunci nu contează în ce mod va sfârşi atâta timp cât o ''lume'' mai bună îi va lua locul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca va veni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu a fost ce scrii tu acolo, si mereu asa va vi, mai bine neam gandi la viata nu la moarte

| Dominator a răspuns:

Asa cum a spus si Sorin deja sfarsitu e in desfasurare noi oamenii secam planeta asta de resurse o poluam omoram animalele ne omoram intre noi pana cand planeta va fi secata de tot de resurse si atunci nu vom mai avea ce manca