| Hyacinth a întrebat:

A trecut cineva de la Android la IOS? Ati avut asteptari, ati fost surprinsi, v-ati mai intoarce la android?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am trecut anul trecut, îmi place maxim sistemul, mi se pare mult mai elegant și practic și nu știu sincer dacă m-aș mai întoarce la android

| Lukasssz a răspuns:

Pentru gaming Android-ul e forta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un timp, e simplut, te simti limitat dar se misca bine. Ruleaza mult mai bine decat oricare android. S-a simtit la fel ca atunci cand am trecut de la playstation la Nintendo 3DS. Putine setari, pret mare, accesorii doar de la firma, nimic nou sau special in lumea telefoanelor.

| Den1sa a răspuns:

Da, sistemul de operare ruleaza mai bine, mai rapid, suguranta datelor personale si contra virusilor e mult mai de incredere, mi se pare ca are orice ai nevoie si nu as mai trece pe un Android