| doraz a întrebat:

Adineauri am dat click pe o melodie pe Youtube si s-a incarcat mai greu si la un moment dat cursorul a ajuns din partea de sus in jos a ecranului, a fost ca o paranteza facuta fara ca eu sa ating mouse-ul. S-a mai intamplat asta acum cateva zile, dar nu eram pe Youtube. Totul a tinut foarte putin. Este posibil sa am instalat un keylogger s-au nu se pune problema de asa ceva?
Mi-am instalat Windows 7 acum vreo 7 luni, prin martie. si de atunci am luat doar cateva poze de pe fb si de pe mess, insa nu imi amintesc sa nu fi mers(am inteles ca atunci cand nu merg poate fi vorba de keylogger).

Folosesc AVG Internet security 2013, insa nu scanez pc prea des.

Ce parere aveti, poate fi vorba de keylogger? Multumesc.
O seara buna!

1 răspuns:
| Nicolae_Posmagiu_1996 a răspuns:

Automat daca ai Antivirus si vad ca e bunicel... instaleaza-ti Bitdefender free antivirus, daca nu vrei sa-ti manance ramul in prostie, bitt-ul merge si fara sa-l deschizi tu.El isi face datoria de antivirus fara sa te ocupi de el.Keyloggerere nu se refera la ce spui tu.Alea sunt poate erori din sistem sau alte proble iti recomand sa ma contactezi iti dau mai multe detalii.Contacteaza-ma la email: neekee@live.com si te voi ajuta!