| lovefriends2046 a întrebat:

Ajutați-mă vă rog cu contul Apple. Trebuie sa îmi fac un id Apple. Am urmat toți pași până când am ajuns la confirmarea contului de pe un alt id (care vreau eu). Din câte am înțeles trebuie sa deschid mail-ul iar apoi voi găsi un link pe care sa dau confirm. Problema e ca nu găsesc acel link sau măcar ceva pe care sa dau confirm. Vă rog sa îmi răspunde-ți doar cei care știu cum se face sau cei care au avut aceeași problema ca și a mea!

Dau funda celui mai ajutătoare răspuns.

2 răspunsuri:
| Masinadescris a răspuns:

Ai yahoo mail? fa-ti cont pe google mail, si iti va veni acel e-mail. pe yahoo mereu apar intarzieri.

| lovefriends2046 explică (pentru Masinadescris):

Nu am Yahoo, mailurIle îmi vin pe Hotmail