| lovefriends2046 a întrebat:

Va rog TPU ajutați-mă! Știu ca am mai întrebat ceva de genul si ieri dar eu mi-am luat un produs de la Apple iar tot timpul când deschizi pentru prima dacă acel produs trebuie sa îți faci un ID Apple care mai târziu îți spune ca i-l poți finaliza după ce confirmi ID-ul prin mail. Eu l-am confirmat dar când vreau sa finalizez îmi spune aceeași lucru, sa i-l confirm prim mail. Nu mai știu ce sa fac, va rog spuneți-mi cum sa fac (cei care știu sau cei care au avut aceeași problema ca mine si au rezolvat-o!
Dau funda răspunsului care mă va ajuta.

Răspuns Câştigător
| LooJ a răspuns:

Sall.Auzi nu asa se face.

In primul rand intri pe app store (daca e de la Apple). Downladezi un joc etc..si iti scrie contul.Nai dai inregistrare.Scrii acolo nume, data(sa no pui la nimerala) localitate etc. Dupa ce ai facut astea intri pe mail vezi e un mesaj pe nume ''Apple'' dai click pe el si scrie Dear... verify now (scrie cu albastru) dai click si nu mai tin minte o sa scrie 2 tabele una prin Id si una prin data infine dai pe cea de jos scrii data cea mai era(dar alea care leai pus la inregistrare)te loghezi si gta

Funda!

| lovefriends2046 explică (pentru LooJ):

Am reușit deja, merci oricumwinking

1 răspuns: