| rc41 a întrebat:

Ajutooooooor va rog sa ma ajutati tote site-urile pe care intru sunt invadate de reclame cu miile va rog sa ma ajutati am incercat o multime add-blokuri si nu au mers, am si resetat browserul si l-am si dezinstalat si instalat la loc dar tot asa imi apare, de ieri imi apare asa uitati
http://i939.photobucket.com/......e51751.png
va rog sa, a ajutati DAU FUNDA o si am google chrome, a si am incercat pe internet explorer acolo nu imi apar reclamele dar eu lucrez mai bine cu google va rog nu vreau sa renunt la google pentru niste reclame

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Din cate se pare tu nu ai niciun adblock! Dupa cum arata poza aia! Asa ca pune mana si instaleaza!
Vezi si asta, ca esti cam suspecta:
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

| rc41 explică (pentru K0sti):

Am instalat dar nu o avut effect si l-am dezinstalat sad

| K0sti a răspuns (pentru rc41):

Oare la mine de ce are? Fa ce ti-am spus! Ti-am dat un link!

| rc41 explică (pentru K0sti):

Eu m-am referit la alte add-bokuri ca nu mi-or mers dar programul tau m-a ajutat multuuuuuuuumesc muuuuuult :*

| K0sti a răspuns (pentru rc41):

happy Pai vezi! Pune Adblock! Nu toate adblock-urile, ci unul singur...Adblock!