| ChocolateCupcake15 a întrebat:

Ajutooor! Mi-am uitat parola la telefon crying Am un Samaung Star 3 si parola consta intr-o combinatie de cifre alese de mine, dar am uitat-o......telefonul nu este blocat dar, vreau sa il blochez si nu pot. Ma ajutati?

1 răspuns:
| doarEU22 a răspuns:

Du-l la cineva specializat care iti va reseta telefonulwinking in cel mai rau caz iti va merge telefonul da ti se va sterge tot poze muzica jocuri etc big grin sper ca te-am ajutatwinking Fundita?