| StefanIntrebare a întrebat:

Ajutor!
Am un S4 GT-I9515 cu lollipop si aproape mereu cand il inchid si il las un timp asa se inchide de tot, chiar acum mi s-a mai inchis odata fara sa il inchid, avea ecranul pornit. Nici nu arata ca se inchide. Nu stiu ce sa ii fac, am dezinstalat toate jocurile si aplicatile si l-am si resetat din fabrica. Credeti ca este o problema cu bateria?

1 răspuns:
| Vali2265 a răspuns:

Da, posibil să fie din vina bateriei care nu mai ține curentul.

Îți recomand să iei o baterie ( nu originala, în caz de nu merge, nu ai dat foarte mulți bani) și să o schimbi, dacă nu merge, du-l la reparat, sigur o să găsescă problema.