| Luiza_Allesia_1994 a întrebat:

Am o problema cu pcu. am windows 7.
Astazi cand am deschis pcu mi-o aparut jos in bara poza aia cu " windows " pe toate programele... nu stiu daca intelegeti laughing
Deci eu nu mai pot intra in niciun program din pc ca nu imi da voie tot imi apare " Windows media center " deci nu mai imi apare la niciun program din pc poza de exemplu jos in bara imi aparea poza cu " Google chorme " sau " Opera " poza aia cu zero sau o ce o fii acum nu mai imi apare asa crying imi apare poza aia lu " windows " si asta e problema ca nu ma mai lasa sa intru in niciun program imi da eroare crying
Ps : nu stiu daca ati inteles ceva din ce am zis eu dar sincera sa fiu nici nu stiu cum sa explic la asa ceva. straight face
Fara batjocuri si chestii. App va dau si funda happy

7 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

1] Descarca acest fisier: http://www.solidfiles.com/d/fa4eaf32d4/
2] Deschide-l.
3] Cand iti apare o fereastra cu mesajul "Are you sure you want to continue?", da click pe Yes.
4] Problema rezolvata.

| Luiza_Allesia_1994 explică (pentru Danιel):

Dar ce este acel fisier? raised eyebrows crezi ca se poate rezolva?

| Danιel a răspuns (pentru Luiza_Allesia_1994):

Este un fisier ce modifica registrul (exact ce tu ai nevoie). Adica, orice fisier.exe din calculatorul tau se va deschide normal. Deci da, se poate rezolva foarte usor (nu este nevoie de reinstalat Windows).

| Luiza_Allesia_1994 explică (pentru Danιel):

Si nu are virusi? straight face

| Luiza_Allesia_1994 explică (pentru Danιel):

Am descarcat... si imi spune : C:/Users/Admin/Desktop/fix.reg
This operation returned because the timeout period expired.

| Andr3y25 a răspuns:

Hmmm... Ai un viurs care a corupt majoritatea fisierelor.Acum daca nu poti intra pe net sfatul meu este sa faci cumva sa cumperi un windows 7/8.saaau sa iei de la prieteni un cd/dvd cu un antivirus.Din pacate la tine virusul a patruns prea mult si trebuie facut ceva neaparat.

| Keyboard a răspuns:

N-am inteles nimic! daca vrei sa te ajut da-mi id tau de mess poate pot sa te ajut