| Oproo a întrebat:

Ajutor! Help! O problema mare! Azi cand am pornit pc si am intrat pe messenger (yahoo) mi-a scris ca mi-am uitat parola da eu o stiu am acest id de vreo 3-4 ani si nu am uitat parola! si am vreut sa imi schimb parola dar imi apare sa raspund la o intrebare pe care am pusa cand am facut id-ul iar eu find asa de prost am pus la nimereala si acum am uitat care era raspunsul! ma poate ajuta careva cum sa-mi schimb parola sau nu cred ca exista vreo cale!
Ma pate ajuta careva am foarte multe adrese acolo si adunate timp de 3 ani! iar daca o sa am id nou cum mama dr**u o sa fac eu rost iar de toate adresele? ma ajuta careva? urgent! dau funda si mi de multumiri daca exista vreo solutie!?

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai trei variante :
1) dai pe forgot password şi răspunzi la întrebările de siguranţă pe care ţi le-ai pus când ai făcut idul. Dacă şti răspunsurile recuperezi.
2) foloseşti tot forgot password dar prin alternative mail ( asta dacă ai pus unul).
Şi 3 dacă nu şti răspunsurile sau nu ai alternative mail, faci alt id! Baftă!

| darkstar a răspuns:

Nu cred ca poti...

| Anchyy18 a răspuns:

Incearca sa schimbi parola. la account info, la mail

| Anchyy18 a răspuns:

Am uitat sa-ti zic. poate ti-a aflat cineva parola si ti-a schimbat-o.
dar daca erai logat pe mail, dai la acount info si dupa la change password.

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Cateodata mie nu imi merge YM.imi apare eroare
dar cand intru pe meebo e oktongue
merge:d
pa-pa

| Anna_3775 a răspuns:

Mai, deci si mie mi s-a intamplat acelasi lucru... Dar m-am dus la o prietena si de la ea mergea parola mea. Asa ca mi-am schibat de la ea parola. Ai putea sa incerci si tu... Daca nu functioneaza, trebuie sa iti faci un alt id si categoric nu vei mai avea toate id-urile celelalte dar le vei recupera. Succes!

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Deci... intri la bara de sus unde scrie messenger si intrii la my account info si completezi acolo cu parola noua si dai save
Cred ca merge asa... nu stiu sigur happy

| Chyntia a răspuns:

Nu te pot ajuta dar cred ca ti'a spart cineva parola si ti'a schimbat'o eventual ai dat'o la cineva sau exista hakeri...altadata fi mai atent:*:*