| Alina_Teodora_Raileanu_1980 a întrebat:

Ajutor. Youtube nu vrea sa ma lase sa vad videouri. Se blocheaza la inceputul videoului. Dau Play si Pause intruna. Plz.

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Pe telefon sau pe pc se intampla asta? Daca e pe telefon da update la youtube, sau activeaza serviciul 3g/4g daca folosesti date mobile. Daca tot la fel face dupa ce dai update, ia o versiune mai veche a youtube si vezi daca iti merge.
Daca problema e pe pc, incearca sa intri pe youtube cu alt browser, opera/mozilafirefox/googlechrome. Daca tot la fel face, da update la flash-uri sau la net.framework. Daca nu stii ce faci cere ajutorul cuiva care stie sau du pc-ul la un service