| biancasuper1 a întrebat:

Ajutorr va rog
mi-am facut un cont de facebook fals, in care am pus acelasi numar de telefon pe care il aveam la contul meu adevarat... apoi cand voiam sa ma loghez am observat ca ma ducea la contul cel fals; dupa l-am sters pe cel fals si am intrat in cel adevarat si scria sa imi confirm numarul de telefon; dupa ce l-am confirmat am intrat in cont dar nu mai aveam nicio poza, niciun prieten absolut nimic, in afara de nume

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Minciuna are picioare scurte tongue au mai zis si altii ca le cere numar telefon, buletin, s.a. mie nu mi-a cerut nimeni absolut nimica de cand am conturile si am cateva false. Eu nu am dat buletin, telefon, nume real, adresa nimica si nici nu imi cere vreodata. Voua de ce va cere?