| cristy_9135 a întrebat:

Alut am si eu o problema am descarcat gta san andreas l-am instalat dar cand vreau sa il deschid imi cere cd am si damond tools. ajutati-ma please

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Trebuie sa aiba si un crack pe care-l copiezi si-l inlocuiesti in joc

| mgtow a răspuns:

Exista o varianta, cauta crack-ul jocului odata ce il ai descarcat il copiezi si dai paste acolo unde ai iconita de launch game sau cum ii zici tu. O sa iti mearga fara probleme dupaceea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca de aici GTA fara sa trebuiasca sa mai instalezi sau altceva www.rlsp11.blogspot.com

| toreno a răspuns:

Daca l-ai inst trebuie sa bagi craku cauta pe net gta sacrack