| Kidd_Impossible_1986 a întrebat:

Am 2 intrebari :
1. Daca mi-am instalat Tune-up, si aveam deja instalat avast, mai imi trebuie tune-up-ul? Ca din cate stiu eu acest program are si antivirus?
2. Cum pot scapa de virusul Trojan? stiti voi, acela de pe facebook?

6 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Descarcă Malware, fă o scanare cu internetul oprit.Şi fă rost de un antivirus bun.

| killllls a răspuns:

1:Tune-Up nu e antivirus de unde ai scos-o si pasta
2big grinepinde ce Trojan:cand intri intr-un joc sau folder se sterge?

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru killllls):

E bine sa am 2 anti virus, am avast pro antivirus, e mai bun tune-up?

| killllls a răspuns (pentru Kidd_Impossible_1986):

Ma omule TuneUp nu e antivirus e pentru optimizare n-are nimic in comun cu virusi

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru killllls):

Am auzit ca imi face sa imi mearga totul mai bine, cum ar fi jocurile, programele, etc, e adevarat?

| Machetuţă a răspuns:

Tune-up nu este program anti-virus. Este pentru optimizare, curatare, modificarea aspectului sistemului de operare etc.