| ReignForest a întrebat:

Am actualizat acum câteva luni telefonul, dar acum a apărut o nouă actualizare(15 martie). Merge să o fac sau se decarcă bateria repede? A fi android 11 apărut și la noi?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Depinde de vechimea telefonului
dupa 1 an nu mai e recomandat
dupa 2 ani e CRIMA sa faci update
toti producatorii baga strambe cu "update" care incing telefonul, omoara bateria, merge de rahat, etc. adica sa te faca sa cumperi alt telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este android 11 apărut, însă depinde de modelul de telefon. Poate actualizarea cuprinde corecții de securitate, uită-te în descrierea actualizării și vezi ce specifică.