| Nesquik123 a întrebat:

Am bagat cont de icloud pe iphonul meu. Contul nu este al meu si nu il mai pot sterge cum scap de el?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai cum vine asta? Ai bagat tu contul care nu e al tau? Nu cumva ai furat iphone-ul si vrei sa scapi tu de icloud?

| Nesquik123 explică (pentru sltlp):

Nu l`am furat laughing am fost cu el sa schimb ios si eu aveam un cont de la persoana cu care luam aplicatii de pe app store

| raduradu2014 a răspuns:

Uite aici tutorial cum il stegi http://itutorial.ro/......-tutorial/

| JAYBEE a răspuns:

Salut. iti las un link cu tot ce trebuie sa faci ca sa stergi un cont de icloud de pe iphone.
http://itutorial.ro/......-tutorial/

funda }{

| Nesquik123 explică (pentru JAYBEE):

Nu vreau sa sterg contul de tot pentru ca e folosit pentru alt telefon vreau doar sa il sterg de pe telefonul meu

| PopaAlex95 a răspuns (pentru Nesquik123):

Daca urmezi tutorialul ala nu vei sterge complet contul iCloud, ci il vei elimina de pe dispozitivul pe care doresti