| rolly3342 a întrebat:

Am cea mai mare problema(nu chiar) si vreau ajutorul vostru neaparat.nu mi se aude sunetul la PC deloc.am reinstalat windows-ul, am instalat drivere placa audio insa nimic.se aude cand este la maxim un barait si atunci se aude muzica dar foarte foarte incet.nu stiu ca sa ii mai fac.cand bag mufa imi apare de la realtek ca am bagat-o dar nu merge.si la device manager imi recunoaste placa audio.ajutor.cine ma ajuta are o funda si toata recunostiinta mea. ceau

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Dezinstaleaza driverul, curata registrii (cu regcleaner) apoi restart si reinstaleaza driv sunet. urmareste setarile sa fie apoi pe stereo nu pe 5+1 daca nu ai.Succes

| rolly3342 explică:

Sistemul merge bine.

| BogdyBoss a răspuns:

Probabil s-au ars boxele

| andreinr88 a răspuns:

Si la mine e la fel ai o solutie sau inca nai gasit? eu am vrut sa bag un sistem 2.1 cu bass si nu am stiut din prima care mufa e cu ce gaura, si pe urma m-am dat batut si mi-am pus boxele anterioare care mergeau dar acum am dat din lac in put si se aude incet si baraind ca la tine
ne poate ajuta cineva?