| Marian_Velicu_1995 a întrebat:

Am cumparat azi un laptop Asus x550L, am bagt windows 8 pe el, am intstalat toate driverele cu driver scanner, dar nu imi merge wirrelesul. nu merge sa il pornesc nici cu Fn+F2

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asus vine cu cd cu drivere! De ce folosesti porcaria aia de driver scanner? De ce nu iei driverele de la producator?

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Merge wirellesul fara hestia care s ebaga in usb? Nu am avut, dar stiam ca se baga o chestie in usb ca sa mearga wirellesul.