| rodicutz a întrebat:

Am cumparat o Casca Bluetooth Plantronics Discovery pentru doua telefoane :un nokia 6500 slide si un 7500 prism...problema mea e ca la 7500 prism recunosate casca, la 6500 slide nu o gaseste... aveti idee care e problema?

Răspuns Câştigător
| costobica a răspuns:

Incearca de multe ori, dupa o prima recunoastere o sa fie mai usor

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Nokia 6500 slide este un telefon cu probleme am avut si eu unul care s-a stricat in mai putin de o luna si oricum nu se auzea muzica bine in difuzorul lui!
Era in garantie si l-am dus la reparat, asa de prost e facute incat nu la mai putut repara, asa ca am mai platit diferenta si am loat un nokia N95!
Nu esti singurul, stiu mai multe persoane care au probleme cu nokia 6500 slide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine apasat pe butonul el pana cand se aprind niste beculete rosii si albastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie castile originale pentru ca si eu am si nu o vede

| rodicutz explică:

Multumesc pentru ajutor-am fost la Germanos si un baiat destept a rezolvat problema imediat