| EX a întrebat:

Am cumparat un aragaz BEKO 62110, problema este ca atunci cand iau mana de pe butoanele acestuia, flacara se stinge.Stiti cumva ce problema ar avea?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

:))))
Ia uite: "Aragazele Beko sunt prevazute cu sigurata la flacara, atat pentru cuptor cat si pentru cele 4 arzatoare ale plitei."

http://m.emag.ro/......EHZ2DBBBM/

Rusinos!

| raresandrey a răspuns:

Trebuie sa tii apasat in jur de 15 sec dupa ce ai aprins flacara, acest lucru se intampla pentru ca are o siguranta, dar mai bine citeste cartea tehnica acolo sigur gasesti explicatia.

| Raisa23 a răspuns:

La anumite aragazuri, trebuie sa mentii apasat butonul, deoarece au siguranta pentru copii. Daca ai incercat asta si nu merge, nu stiu ce sa spun. thinking Daca nu ai incercat, incearca.