| stefan_4300 a întrebat:

Am curatat calculatoru de praf l-am bagat in priza a mers totu bine pana cand am scos rami sa vad cum arata i-am pus la loc si nu mi se mai aprinde calculatoru si tastatura carei problema pliz si cum o pot rezolva plizz

Răspuns Câştigător
| YoppKidde a răspuns:

Nai bagat ramii corectt incearca sa-i bagi din nou si de data asta cum trebuie si mie mi s-a intamplat nai bagat rami pe bune uitate atenttongue

3 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Curata slotul cu o perie fina, incearca toate sloturile, curata pinii memoriei(cu izopropilic sau spirt)

| dany1219 a răspuns:

Apasa mai bine pe rami sa intre bine acolo...sau poate ai bagat ramii invers,,winking

| stefan_4300 explică:

Ai avut dreptate Kappa12 laughing mersi mult