| Georgescu_Anca-Despina_1950 a întrebat:

Am dat un update si de atunci nu pot scapa de acest link :http:///? type=hppp, am reusit sa scap de el de pe Google Chrome dar nu reusesc sa scap de el de pe Mozilla Firefox apare cum deschid browserul

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus in dreapta sunt 3 liniute orizontale. Apasa pe ele si intra la optiuni.
La butonul "General" ai optiunea "pagina de start". Acolo scrie asa: https://www.google.ro/ si dai Ok.

| Georgescu_Anca-Despina_1950 explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult! Am facut asta de multe ori si se deselecteaza de fiecare data.

| Georgescu_Anca-Despina_1950 explică (pentru Salontanul):

Multumesc! Am facut aceasta operatiune de multe ori dar se deselecteaza permanent la re deschidere

| Salontanul a răspuns (pentru Georgescu_Anca-Despina_1950):

Intra la suplimente si vezi daca nu este instalat acolo. Dezinstaleaza-l si fa operatiunea de mai sus. Mai uita-te si in Control Panel. Daca ai Windows XP in Add or Rmouve. Daca ai Windows 7 sau mai mult cauta in Programs and Features si refa iar acel link care ti l-am dat.

| Georgescu_Anca-Despina_1950 explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult ma straduiesc sa vad ce fac, inca nu am reusit dar la cautarea locatiei linkului arata ca este in Mozilla, eu nu l-am gasit. Acest link erea al unui motor de cautare ce a fost blocat de antivirusul meu apare numai linkul.O sa mai caut va multumesc si daca mai am ceva de lamurit voi incerca sa mai scriu

| Georgescu_Anca-Despina_1950 explică (pentru Salontanul):

Acel link erea localizat pe Mozilla Firefox am sters Mozilla Firefox si am reinstalat Google Chrome deoare se luase si acolo aparand un modul de cautare Omiga-plus.com care cred ca a fost cauza virusarii si intrarii fortate in PC meu.Am rezolvat asa problema, nu am reusit altfel