| xXxMeLexyxXx a întrebat:

Am descarcat ceva si acum cand deschid googl-ul imi apare o bara cu mai multe chesti.....am mai scos-o dar acum nu mai reusesc adica nu imi mai aduc aminte. Folosesc chrome ma puteti ajuta va rog dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Sub butonul de inchidere a browesr-ului ai trei liniute orizontale. Da click pe ele si apoi selecteaza Settings. In stanga da click pe Extensions, selecteaza numele barei si da-i Disable sau daca vrei sa scapi de ea de tot apasa iconul cu cosul de gunoi din dreptul sau.