| Ibrahimovic a întrebat:

Am descarcat recent de pe net Windows Vista Ultimatesi apoi l-am instalat, dar nu sunt multumit de el.Acum am descarcat tot de pe net Windows Xp Professional Sp3 dar cand vreau sa il instalez imi da aceasta eroare http://www.imagebanana.com/view/6lhf0vtl/Untitled.jpg.Ci ne ma ajuta cu instalarea dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Da cine te-a invatat pe tine sa instalezi un windows?

restarteaza calculatorul booteaza de pe cd sterge partitia recreaz-o formateaza si instaleaza windows-ul normal sa faca figuri... tu schimbi motorul la masina cu MOTORUL pornit?

| soul2soull a răspuns (pentru soul2soull):

PS daca te uitai la eroare, vedeai ca scria :
setarea nu poate continua din cauza ca windowsul instalat pe calculator este mai NOU decat cel de pe CD

| Ibrahimovic explică (pentru soul2soull):

Care CD ma ca nu folosesc nici un CD.pur si simplu am descarcat de pe net si am instalat fara nimic altcevastraight face

| soul2soull a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Repet cine te-a invatat ca se instaleaza un windows asa? spune-i ca se cauta cofetari... NO OFFENCE

AUITE CE ZICE AICI : http://www.youtube.com/watch?v=PQGAEXEIj5w

| Ibrahimovic explică (pentru soul2soull):

Ma tu nu intelegi ca am putut instala Windows Vista complet fara nici un CD?

| soul2soull a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Stiu am inteles imagine dezarhivata sau montata cunoooooosc

acum nu o sa mai mearga ca sa pui xp-ul la loc decat cu cd-ul sau un stick bootabil

| Ibrahimovic explică (pentru soul2soull):

De ce?laughing)

| soul2soull a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Stiu si acum iti da erore fiindca vista este mai nou ca xp-ul ai facut upgrade de la xp la vista... Microsoft nu stie de downgrade deci nu poti face acelasi lucru cu vista sa pui xp-ul decat cu un cd bootabil sau stick bootabil

| Ibrahimovic explică (pentru soul2soull):

Ms oricum de informatii!