| alinaaa26 a întrebat:

Am download at de pe net variantele la informatica pentru bac dar cand le deschid cu word imi apar ceva litere ciudate ca astea þÔà -ÿi €~4©û:¥7µþÕ³þÕ܇ìú þ¡€þʏ si am incercat sa l deschid si cu adobe reader si zice ca nu l poate deschide.pls ajutor urgent. funda

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Incearca cu un convertor de word 2010 la 2003.
daca nu merge, cauta extensia(.bat,.rar,.cmd etc.) si spune-ne aici sau cauta un program cu care se deschide extensia respectiva.

3 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Cand il deschizi dai program de pe WEB nu din Pc`u tau.si iti da o lista de programe cu care merge deschis fisierul respectiv.

| NewLife18 a răspuns:

Trebuie sa ai alt word mai bun, tu inseamna ca ai word 2003.Instaleaza word 10 si nu o sa mai ai grija
bafta! funda?

| alinaaa26 explică:

Il am pe cel din 2007 si tot nu merge