| anonim_4396 a întrebat:

Am downloadat de pe net niste theme pentru telefon dar in folderul cu tema sunt doar imagini...imi puteti spune cum sa instalez tema?

2 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

N-ai cum sa instalezi tema daca in folder exista numai imagini! Trebuie sa fie un fisier special pentru teme! Daca ai Nokia gasesti teme! Daca ai altceva oprestete din cautare :-s!

| olarasu1997 a răspuns:

Mai toate temele luate de pe internet se instaleaza cu ajutorul programului ce instalare al telefonului