| uKa_5544 a întrebat:

Am downloadat niste chestii de le polonezi si acum cand am deschis calculatorul imi apare pe desktop o imagine in poloneza si nu ma lasa sa accesez nimicsad va rog ajutati-masad

4 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Intri în safemode cu tasta F8 înainte de a face logon windowsul, dezinstalezi cu RevoUninstaller tot ce ai descărcat suspect, scanezi cu Malwarebytes, repari regiștrii cu Registry Mechanic

| Ștefan058 a răspuns:

Dezinstaleaza de la panou da control

| uKa_5544 explică:

Am sters tot ce dl aseara si azi dimineata mi-a aparut chestia aia

| uKa_5544 explică:

Nu merge sad tot imi apare si Registry Mechanic imi cere sa il cumpar. si nu vreau... si nu vrea sa imi repare tot...sad