| adrew a întrebat:

Am downloadat Setup css v.48, si acum nu il mai pot sterge, nu pot intra la el in proprietati, am incercat sa il redenumesc insa de fiecare data i-mi strica explorer.exe si trebuie restartat, am incercat sa il sterg prin cmd, isa cmd spune ca nu poate gasi asa fisier, la sigur este un fisier cu virus, insa avast nu a gasit nimic, ce sa fac? cum il sterg?

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Vezi ca tiam trimis un link, du-te si dowlodeaza programu. dupa vei merge in bara programului si vei alege optiunea mai multe instrumente, deschideo si foloseste unealta Asasin, sper sa te descurci

3 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

In C ai gasit folderu?

| adrew explică (pentru georgedanielc):

Fisierul se afla la mine pe desktop, i-mi fac acum backup la fisierele personale si o sa fac recovery la sistema, cei drept trebuie sa fie vreun traian pasnic ca nu mi-a facut inca nici-o problema, dar vreau sa il sterg la mama ciinelui ca ocupa spatiu degeaba