| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut o achiziție în magazin play, jocul Grid Autosport. Cum nu mi-a plăcut jocul și nici solicitare de rambursare direct de la google nu am putut să fac (erau deja trecute 48 ore), am contactat dezvoltatorul aplicației și am cerut banii înapoi, iar acum mi-a venit și răspuns de la dezvoltator cât și email de la Google prin care chitanța s-a anulat și toate sumele vor fi rambursate.
Cât timp durează această procedură? Am achitat cu cradul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 zile

1 răspuns:
| FaimosulRazboinic a răspuns:

Cum sa cumperi ma jocuri de pe Play, ai 12 ani laughing))))))))