| ElectricChapel a întrebat:

Am facut o mare prostie. Am un USB din plastic. Cand l-am scos din mufa din spatele TV-ului, mai era decat jumatate din el. S-a spart in interiorul televizorului. Acum jumatatea aia este inca in mufa respectiva. Am incercat sa bag un alt usb, dar nu are loc. Ce sa fac? Cum sa scot bucatia aia de plastic din mufa? Help me!

3 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la laptop, l-am scos cu un ac de cusut.

| ElectricChapel explică (pentru EmotionalKoma):

Merci mult... Am incercat cu o scobitoare dar nu prea am reusit. Am sa bag acul big grin

| EmotionalKoma a răspuns (pentru ElectricChapel):

Cu placere, sper sa reusesti!