| Adrian_Badea_1994 a întrebat:

Am facut un test 3dmark si am rezultate f. mici as vrea sa stiu de ce? pentru ca am vazut si alte video si au un scor cu mult mai mare. Detin placa de baza asrock M3A770DE si procesor phenom II x965 black edition, placa video aty 6790 1gb, rami 4 gb Kingmax 1333mhz, hdd 1tb green power. monitorul este destul de vechi Samsung cu rate de refresh 75 maxim, trebuie sa fac niste setari ceva sa obtin un scor mai mare?

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Cat inseamna "mic"?

| Adrian_Badea_1994 explică (pentru FatUglyVirgin):

673 la cpu parca peste 2000 la placa si intre ele 500 si

| Adrian_Badea_1994 explică (pentru FatUglyVirgin):

Peste 2000 placa, 673 cpu si intre ele sau asa ceva peste 500