| Rockat a întrebat:

Hei! Am Windows 7 Ultimate si in partitia C (cea cu windows-ul) sau stocat niste foldere cu numele "b59b42986f5431a177b80f18def2" iar daca intru inauntru imi apar foldere cu titlul niste numere, nu am permisiunea sa intru inauntru dar nici sa le sterg. Am mai avut odata in partitia D si am formatat partitia si s-a sters dar sau pus iar in partitia C pe care nu o pot formata... Ce sa fac? Cum sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Update-uri de windows!
http://www.epasystems.ro/unlocker/

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu am scapat de asa ceva cu Unlocker.

| Predator30 a răspuns:

Nu trebuie sa scapi de ele, pentru ca daca le vei sterge nu vei mai putea folosi windows-ul ..nu sterge nimic sunt prestabilite de windows!

| manuel72 a răspuns:

Sunt actualizari ale sistemului.

| IFlorin97 a răspuns:

Poate nu ai observat, cand instalezi ceva si ai deschisa locatia unde e instaleaza apar folderele alea si cand se termina instalaera dispar, si eu am din alea prin pc